Насичений Олімпійський тиждень для дорослих і малих кропивничан
22 Вересня 2023 Поділитися
Насичений Олімпійський тиждень для дорослих і малих кропивничан

У Кропивницькому Олімпійський тиждень розпочався із Олімпійського уроку для ліцеїстів, а продовжився у міському парку «Козачий острів», де на жителів гостей чекало багато спортивних розваг.

З учнями ліцею «Центральний» зустрілися науково-педагогічні працівники кафедри теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка: майстер спорту України міжнародного класу з радіоспорту, заслужений тренер України Наталія Щербатюк та майстер спорту України з гімнастики художньої Анастасія Мельнік.

Відомі спортсмени, а нині викладачі, розповіли учням про важливість та корисність систематичних занять фізичною культурою та спортом, про свої спортивні досягнення і запросили школярів до вступу на факультет фізичного виховання.

За сприяння відділення НОК України в Кіровоградській області на Олімпійський урок до ліцеїстів завітав і майстер спорту України міжнародного класу з велоспорту, призер чемпіонату Європи Юрій Симоненко. Він разом із представниками обласного осередку НОК розповіли дітям цікаві факти про спорт та провели олімпійську вікторину й спортивні естафети. Найактивніші учасники отримали сувеніри з олімпійською символікою.

У кропивницькому ліцеї «Максимум» на Олімпійський урок до п’ятикласників завітали голова Відділення НОК України в Кіровоградській області Вадим Бебко, відповідальний секретар Відділення Микола Аношкін, а також чемпіонка світу, триразова чемпіонка Європи з тхеквондо Владислава Лягаєва та призерка Всеукраїнських змагань з художньої гімнастики Вероніка Семенюк.

Микола Аношкін розповів учням про історію виникнення Олімпійського руху та згадав видатних спортсменів Кіровоградщини. Владислава Лягаєва та Вероніка Семенюк звернулися до дітей із закликом до активного способу життя та занять фізичною культурою. Також організатори заходу підготували для школярів цікаві естафети та відзначили найактивніших учасників дипломами і сертифікатами від Кіровоградського відділення НОК. Голова Відділення НОК України в Кіровоградській області Вадим Бебко вручив Подяки обласного відділення НОК директорці закладу Надії Кравченко та вчителю фізичної культури Сергію Лаврову.

У міському парку «Козачий острів» у межах Олімпійського тижня–2023 та з нагоди відзначення 269-ї річниці заснування обласного центру Кіровоградщини для кропивничан організовували свято масового спорту. До проведення заходу долучились управління молоді та спорту Кропивницької міської ради, відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області, міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Організатори підготували для містян цікаві спортивні конкурси та змагання, розраховані на учасників різного віку. Найбільш вправні, влучні, спритні та кмітливі спортсмени-аматори були відзначені дипломами та сертифікатами учасника Всеукраїнського Олімпійського уроку.

З нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту Олімпійський урок для здобувачів освіти Кропивницького будівельного фахового коледжу провели представники відділення НОК України в Кіровоградській області разом із майстром спорту України міжнародного класу з тхеквон-до ІТФ Владиславою Лягаєвою та майстром спорту України з хокею на траві Олександром Тихоненком. Гості поспілкувалися зі студентами про роль спорту у житті, а також провели тематичну вікторину. Найактивніші студенти отримали сертифікати учасників Всеукраїнського Олімпійського уроку.

Медіа