Президент НОК України Вадим Гутцайт відвідав військових, які проходять реабілітацію
25 Вересня 2023 Поділитися
Президент НОК України Вадим Гутцайт відвідав військових, які проходять реабілітацію

В понеділок 25 вересня, на майданчиках еколого-рекреаційного гольф-клубу «Козин», відбулося чергове тренування-реабілітація українських військових, які зазнали поранень під час бойових дій, захищаючи територіальну цілісність нашої країни.

За пів року щотижневих реабілітаційних заходів та тренувань, більше ста військовослужбовців відновили свої моральні та фізичні сили. Частині з них гольф сподобався не тільки як можливість переключитися на новий вид діяльності, але і як вид спорту, з яким можна буде продовжувати своє життя. 

Вперше вийшло створити групу, члени якої стали кандидатами до збірної команди, яка буде представляти Україну на міжнародних змаганнях за кордоном. До цієї команди увійшли воїни, які отримали поранення  під час бойових дій. Активну позицію в підтримці даної ініціативи і безпосередньо її учасників зайняв і Національний олімпійський комітет.

Сьогодні президент НОК України Вадим Гутцайт, разом з віцепрезидентом НОК Олександром Крикуном, приїхали підтримати хлопців та передали їм спортивне екіпірування. Від імені всіх українських спортсменів вони висловили теплі слова побажання та вдячність за те, що хлопці захищають нашу країну та дають можливість жити, безпечно тренуватися та представляти Україну на міжнародній арені.

Медіа