Олімпійський урок для школярів Полтавщини
26 Вересня 2023 Поділитися
Олімпійський урок для школярів Полтавщини

На Полтавщині у рамках Європейського тижня спорту у кількох навчальних закладах з ініціативи та під егідою місцевих осередків НОК України проведено Олімпійський урок під гаслом #BeActive.

Так, Олімпійський урок для учнів 11 класу ЗОШ № 2 міста Горішні Плавні відбувся на тенісних кортах спортивного комплексу «Юність». Тренер-викладач тенісного клубу «Майбутнє» громадської організації «Ферум» Петро Хуторенко розповів підліткам про особливості та правила гри в теніс, різновиди інвентарю та стилі гри. Після олімпійської зарядки усі учні виконали прості вправи з тенісним м’ячем і ракеткою. А далі на корті вирували неймовірні емоції – діти, більшість з яких вперше долучилася до цього виду спорту, старанно виконували подачі та удари, намагаючись тримати відповідний темп гри.

Наприкінці такого пізнавального уроку діти отримали ще й нагородну атрибутику від НОК України, які їм вручив заступник виконавчого директора відділення НОК України в Горішніх Плавнях Євгеній Михасьов.

У спеціалізованій загальноосвітній школі №4 міста Горішні Плавні на Олімпійський урок завітали майстер спорту України з боксу Євгеній Павловський та тренерка-викладачка з бадмінтону ДЮСШ №3 Ольга Мішина, які розповіли учням історії свого спортивного шляху й досягнень, відповіли на всі запитання дітей.

П’ятикласники цього дня позмагалися у веселих стартах, які пройшли від девізом «Спортивні та незламні». Наприкінці дня на дітей чекав захоплюючий квест «СПОРТЛАЙФ». Окрім того, було багато конкурсів та естафет. Усі учасники отримали дипломи та нагородну атрибутику НОК України.

Олімпійський урок у стилі малих Олімпійських ігор провело Полтавське обласне відділення НОК України для учнів Білицького ліцею №1. Під час урочистого відкриття спортивного заходу пролунав Олімпійський гімн, замайорів Олімпійський прапор та запалав Олімпійський вогонь, які представили найкращі спортсмени закладу: Дарія Жирко, Діана Дзюба, Віталій Жилкін, Едуард Дудка та Денис Носов.

Почесними гостями заходу стали: відповідальний секретар Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Олена Кучеренко, начальник відділу Полтавського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Тетяна Патока, завідувач сектору культури, молоді та спорту Гуманітарного відділу виконавчого комітету Білицької селищної ради Сергій Ананенко.

Після вітальних слів та настанов хореограф ліцею Юлія Близнюк провела зі школярами олімпійську зарядку. Для учнів різних класів було організовано різні змагання: учні 5 та 6-х класів взяли участь у веселих стартах; 7 та 8-х класів проходили спортивний квест «О спорт, ти – сила!», для 10-х та 11-х класів провели змагання з волейболу, найвлучніші учні 9-11 класів взяли участь у грі дартс.

Також школярі мали змогу взяти участь у шахово-шашковому турнірі. П’ятикласники запалили присутніх драйвовим патріотичним флешмобом. Та повною несподіванкою для дітей стала «Кльова корова», яка на одній зі станцій квесту розповідала, як пов'язаний спорт із молоком.

Подарунки від Національного олімпійського комітету України стали приємним доповненням до веселого спортивного заходу.

Медіа