В Олімпійському домі нагородили найкращих спортсменок травня-2023
27 Вересня 2023 Поділитися

Сьогодні, 27 вересня, в Олімпійському домі відбулося нагородження переможців конкурсу «Найкращий спортсмен місяця» за підсумками травня 2023 року.

За рішенням Експертної комісії НОК України «Найкращими спортсменками травня 2023 року» було визнано Наталію Довгодько, Анастасію Коженкову, Дарину Верхогляд, Катерину Дудченко, –  чемпіонок Європи з академічного веслування у четвірці парній на 2000 м (м. Блед, Словенія); «Найкращим тренером травня 2023 року» визначено Олену Чуприну – старшу тренерку збірної команди України.

Нагороди знайшли переможців сьогодні під час церемонії нагородження в Олімпійському домі. У вітальному слові президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт привітав чемпіонок із успішними виступами на міжнародних змаганнях та висловив сподівання, що на кваліфікаційній регаті у Швейцарії наступного року вони таки отримають ліцензію на Олімпіаду в Париж.

Примітно також, що успішний виступ нашої четвірки у травні поточного року – це перше «золото» на чемпіонатах Європи в цій дисципліні з 2012 року.

Участь у нагородженні взяли троє з чотирьох веслувальниць: Катерина Дудченко продовжує перебувати закордоном, але також отримає подарунок. За підготовку найкращих спортсменок травня 2023 року нагороду від НОК України отримав і начальник Центрального спортивного клубу Збройних Сил України Вадим Височин.

Окрім традиційних нагород від Національного олімпійського комітету України переможці конкурсу отримали подарункові сертифікати від відомого бренду «INTERSPORT», що працює в кооперації з партнером НОК України – компанією «Епіцентр К».

Маркетинг-директор «INTERSPORT Україна» Анастасія Каплан зазначила, що партнерська компанія радо підтримує відзначення кращих спортсменів України, які прославляють та примножують спортивну славу нашої держави.

До привітань переможців долучився і голова Комісії атлетів НОК України Георгій Зантарая. Він подякував ЗСУ в особі Вадима Височина за можливість жити і працювати, а чемпіонкам побажав здобути ще одну олімпійську золоту медаль.

Своєю чергою, нагороджені подякували усім за підтримку і висловили готовність рухатися далі до нових перемог. 

Команда НОК України щиро вітає нагороджених та бажає нових успіхів і Перемоги! Разом ми сильніші!

Медіа