Калейдоскоп спортивних заходів у Миколаєві
29 Вересня 2023 Поділитися
Калейдоскоп спортивних заходів у Миколаєві

Миколаївщина активно долучається до всіх спортивних заходів, які проводяться під егідою НОК України та профільними управліннями органів місцевого самоврядування. Усі заходи проводяться з урахуванням загальної ситуації в області та дотриманням безпекових заходів.

Понад 100 школярів виконали олімпійську руханку та долучилися до естафет з олімпійських дисциплін під час Олімпійського уроку, що відбувся у Миколаєві на базі гімназії № 18 з ініціативи Відділення НОК України в Миколаївській області та обласної федерації легкої атлетики.

Участь у заході взяли майстер спорту України, учасник чемпіонату Європи серед юніорів з легкої атлетики Андрій Василевський і президент федерації легкої атлетики в Миколаївській області Володимир Кілярський. Вони долучилися до проведення активностей та нагородження учасників заходу сувенірами НОК України.

З нагоди Міжнародного дня студентського спорту біля одного з корпусів Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбувся спортивний захід, в якому взяло участь понад 200 містян.

Передусім організатори заходу вручили нагороди за підсумками ХVІІІ літньої Універсіади України, де НУК імені адмірала Макарова посів друге місце, та інших змагань. Подарунки від місцевого осередку НОК України та подяки від Миколаївського обласного відділення КФВС МОН України отримали найкращі спортсмени-студенти, тренери та заклади освіти.

Серед нагороджених – і заступник голови Відділення НОК України в Миколаївській області, віцепрезидент федерації бадмінтону України Андрій Кротов, і стипендіат відділення, майстер спорту з бадмінтону Артем Сизоненко, і керівник спортклубу НУК Людмила Вакуліна.

У рамках заходу відбувся також Олімпійський урок: миколаївські студенти – представники гандбольного клубу суперліги «Реал», талановиті велогонщики, веслярі, фехтувальники, боксери та бігуни провели відкриті тренування та показові виступи для всіх, хто долучився до спортивного свята.

За кілька днів потому з нагоди 86-ої річниці заснування Миколаївської області на одній із вулиць Миколаєва пройшов легкоатлетичний забіг «Mykolaiv Region Run Fest». Понад двісті бігунів у віці від 3 до 73 років взяли участь у забігах на 500, 1000 та 5000 метрів. Серед них – вихованці спортивних шкіл міста та миколаївці, для яких біг – хобі. Вболівальники додали цій акції особливої атмосфери та спортивного запалу.

Захід організовано управлінням молоді та спорту Миколаївської обласної військової адміністрації та міським управлінням у справах фізичної культури і спорту. Місцевий осередок Національного олімпійського комітету України долучився до заходу та забезпечив для юних бігунів подарунки – сувеніри з олімпійською символікою.Медіа