Європейський тиждень спорту в Податковому університеті м. Ірпінь
21 Вересня 2023 Поділитися
Європейський тиждень спорту в Податковому університеті м. Ірпінь

У рамках Європейського тижня спорту з нагоди Міжнародного дня студентського спорту в Державному податковому університеті (м. Ірпінь, Київська область) відбулись змагання сучасних «гладіаторів» – здобувачів вищої освіти.

Незважаючи на запеклі спортивні баталії, перемогла дружба. «А інакше бути і не могло», - зауважив в.о. ректора ДПУ Дмитро Серебрянський. Очільник університету побажав учасникам змагань рекордної успішності та патріотизму.

Своєю чергою, вітання висловив і голова Відділення НОК України в Київській області Ігор Малинський. Гостями свята стали: срібний призер Олімпійських ігор в Лондоні з вільної боротьби, чемпіон та призер чемпіонатів світу та Європи, заслужений майстер спорту України, випускник ДПУ Валерій Андрійцев, президент Всеукраїнської федерації фрі-файту та контактних єдиноборств, майстер спорту України міжнародного класу, заслужений тренер України, випускник ДПУ Михайло Росохатий, майстер спорту України з тхекван-до ІТФ, призер чемпіонатів світу та Європи, тренер національної категорії , випускник ДПУ Андрій Парасюк, заступник начальника Київського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександр Чигирин.

Студенти активно долучилися до змагань з футболу, волейболу, перетягування канату, гирьового спорту, легкоатлетичної естафети та конкурсів з елементами футболу. На завершення всі учасники отримали сертифікати, кубки та подарунки від Відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області!

Медіа