«Олімпійці серед нас»: На Хмельниччині дітям розповіли про відомих атлетів краю
03 Жовтня 2023 Поділитися
«Олімпійці серед нас»: На Хмельниччині дітям розповіли про відомих атлетів краю

У рамках Європейського тижня спорту #BeActive у навчально-виховному об'єднанні № 23 м. Хмельницького відбувся Олімпійський урок. До участі в заході долучилися понад пів сотні учнів 4-8 класів.

Перший заступник голови Відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області Віктор Флентін провів для школярів лекцію на тему: «Олімпійці серед нас». Він розповів про розвиток спорту в області, вагомі здобутки місцевих атлетів на європейських та світових змаганнях, про цікаві факти з життя спортивної родини Хмельниччини, а також про створену у місті спортивну інфраструктуру, доступну для всіх бажаючих займатися спортом та фізичною активністю.

Завдяки сучасним технічним можливостям учні більше дізналися про титулованих спортсменів краю, серед яких веслувальник-байдарочник Сергій Нагорний, представниця вільної боротьби Ірина Мерлені, бобслеїст Олександр Бортюк, фристайлістка (акробатка) Ольга Полюк та зіркове спортивне подружжя Романчуків – плавець Михайло та легкоатлетка Марина Бех.

Діти активно долучилися до олімпійської вікторини та символічного запалення Олімпійського вогню. Віктор Флентін наголосив, що наразі у місті є достатньо можливостей для занять спортом із понад 20 популярних у країні олімпійських видів.

На згадку про Олімпійський урок діти отримали подарунки від регіонального осередку НОК України.

Медіа