Спілкування з молоддю – один із пріоритетів діяльності осередку НОК України на Київщині
21 Вересня 2023 Поділитися
Спілкування з молоддю – один із пріоритетів діяльності осередку НОК України на Київщині

Сучасна молодь активна в усіх сферах життя. І спорт – це один із способів проявити себе та подбати про своє здоров’я. Саме тому у плані заходів Відділення НОК України у Київській області передбачено багато активностей для підлітків та молоді – щоб цікаве про олімпійський рух розказати та показати і до спорту долучити.

Нещодавно голова Відділення НОК України в Київській області Ігор Малинський долучився до національно-патріотичного заходу «Мир у студентській родині – мир у рідній країні!», що відбувся в Ірпінському фаховому коледжі економіки та права, який очолює Оксана Пілевич, членкиня обласного Відділення НОК України.

Під час заходу було багато патріотичних складових та спортивних активностей. Зокрема, студенти підготували показові номери зі спортивними елементами й долучилися до олімпійської арени.

Для студентів Богуславського гуманітарного фахового коледжу імені І.С. Нечуя-Левицького за участі Відділення НОК України в Київській області проведено Олімпійський урок. Здобувачам освіти розповіли про історію олімпійського руху, про розвиток олімпійських видів спорту в Україні, про успіхи та досягнення відомих українських спортсменів та юних атлетів. Після жвавої бесіди група підтримки коледжу «The Dazzlers» виступила з драйвовим номером.

Медіа