Олімпійський тиждень триває та дітей на Олімпійський урок збирає
04 Жовтня 2023 Поділитися
Олімпійський тиждень триває та дітей на Олімпійський урок збирає

У різних куточках України продовжуються спортивні заходи, які проходять в рамках реалізації Всеукраїнських проєктів НОК України «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень».

На Миколаївщині осередок Національного олімпійського комітету України в Миколаївській області разом із Баловненським ліцеєм провели яскраве спортивне свято, на яке зібралося майже 40 місцевих школярів. Олімпійський урок тут став особливою зустріччю однолітків, які після тривалого навчання в режимі онлайн раді були бачити друзів.

Учитель фізкультури ліцею Олександр Кобилянський провів для школярів динамічну руханку, після чого дві команди учнів позмагались у веселих естафетах. У кожної команди була і своя група вболівальників, підтримка яких додала заходу спортивного духу й атмосфери. Усі юні спортсмени на згадку про Олімпійський урок отримали подарунки від НОК України.

На Київщині свято спорту відбулося для вихованців однієї з постраждалих внаслідок російської агресії шкіл Макарівщини, а саме – Мотижинського ліцею.

На запрошення директора Валерії Москаленко розділити неймовірні емоції під час веселих стартів завітали представники олімпійської родини: начальник Відділу розвитку олімпійського руху та спортивно-масових заходів НОК України Вікторія Веселова, голова Відділення НОК України в Київській області Ігор Малинський та заслужений майстер спорту України з вільної боротьби, срібний призер Олімпійських ігор в Лондоні Валерій Андрійцев.

Діти з захватом показували свої вміння та навички і отримали багато позитивних емоцій. Почесні гості активно спілкувалися з дітьми, долучилися до проходження естафет та підготували сувенірні подарунки від НОК України для всіх учасників заходу. Школярі мали можливість зробити фото з представниками олімпійської родини Київщини та взяти автограф у Валерія Андрійцева.

У Тернополі на спортивному майданчику загальноосвітньої школи № 10 понад 120 школярів виконали Олімпійську руханку разом із майстром спорту України з веслування Анастасією Гикавою. Під музичний супровід учасники Олімпійського уроку виконали низку вправ, а потім мали можливість поспілкуватися з Анастасією та дізнатися багато цікавого й корисного про спорт.

Медіа