Олімпійська родина вітає з днем народження Вадима Гутцайта!
06 Жовтня 2023 Поділитися
Олімпійська родина вітає з днем народження Вадима Гутцайта!

Сьогодні свій день народження відзначає Міністр молоді та спорту України, президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт.

Спорт – це справа усього його життя. Будучи професійним спортсменом, тренером чи функціонером, він завжди виконував свою роботу на «відмінно», і всюди досягав найвищих результатів! Віримо, що і надалі усі плани та задуми будуть реалізовані, усі розпочаті проєкти – успішними.

У цей непростий для країни час йому випало керувати двома великими спортивними структурами. Як часто зазначає сам Вадим Маркович, «Головне зараз завдання – зберегти спорт в нашій країні». А це: і збереження життя та захист інтересів українських атлетів, і вирішення питань оптимізації можливостей для підготовки наших спортсменів, і розвиток масового та дитячого спорту, і боротьба у світовому вимірі за недопущення російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань.

Олімпійська родина щиро вітає іменинника зі святом!

Бажаємо Вам, Вадиме Марковичу, міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, натхнення, витримки та мудрості, підтримки рідних, однодумців, друзів і колег задля реалізації усіх задумів та важливих проєктів! Успіхів і перемог задля розвитку олімпійського руху та на славу України!

Медіа