Українська делегація розпочала роботу на 52-ій Генеральній асамблеї Європейських олімпійських комітетів
06 Жовтня 2023 Поділитися
Українська делегація розпочала роботу на 52-ій Генеральній асамблеї Європейських олімпійських комітетів

Українська делегація на чолі з Міністром молоді та спорту, президентом НОК України Вадимом Гутцайтом, а також директором департаменту олімпійського руху та спорту НОК України Іваном Бондарчуком та начальником управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мінмолодьспорту України Наталією Радчук, прибула до Стамбула для участі у 52-й Генеральній асамблеї Європейських олімпійських комітетів (ЄОК).

Головна мета візиту нашої делегації – відстояти позицію України щодо неможливості повернення до міжнародних змагань російських та білоруських спортсменів в будь-якому статусі. Українська делегація планує активно співпрацювати з представниками інших Національних олімпійських комітетів, щоб важливість цього питання була відома та зрозуміла у всьому світі.

Також до Стамбула вирушив наш талановитий стрибун у воду Кірілл Болюх, який увійшов до п’ятірки фіналістів премії Петра Нуровського, яка вже вдванадцяте визначатиме «Найкращого юного атлета у літніх видах спорту в Європі». Оголошення переможців даної премії відбудеться увечері 6 жовтня.


Медіа