Кірілл Болюх у четвірці найкращих юних атлетів Європи!
06 Жовтня 2023 Поділитися
Кірілл Болюх у четвірці найкращих юних атлетів Європи!

Сьогодні, 6 жовтня, у рамках Генеральної асамблеї Європейських олімпійських комітетів (ЄОК) були оприлюднені імена володарів XІІ Премії Петра Нуровського. До числа «Найкращих юних атлетів у літніх видах спорту в Європі» у 2023 році увійшов номінант від Національного олімпійського комітету України Кірілл Болюх.

Юний український стрибун у воду посів четверте місце за підсумками фінального голосування ЄОК у Стамбулі.

«Я вдячний  за підтримку Європейським олімпійським комітетам. – відзначив Кірілл Болюх під час свого виступу у Туреччині. - Сьогодні я можу стояти тут перед вами завдяки тій допомозі, яку отримала українська збірна після того, як 24 лютого 2022 року в нашу країну прийшла війна.

2022 року я виборов дві срібні медалі на чемпіонаті Європи, цьогоріч став дворазовим чемпіоном Європейських ігор. Це нагороди для українського народу, який попри все залишається сильним та незламним і мотивує й мене йти вперед!»

Вітаємо Кірілла, його родину та тренерів із високим визнанням європейської олімпійської спільноти, бажаємо не зупинятися на досягнутому і впевнено крокувати до Парижу-2024!

Нагадаємо, що за підсумками зимового сезону-2023 номінована НОК України біатлоністка Олександра Меркушина також увійшла до Топ-5 найкращих юних атлетів Європи.

Медіа