Олімпійський тиждень спорту в Бучанському ліцеї № 3 у ритмі #BeActive
09 Жовтня 2023 Поділитися
Олімпійський тиждень спорту в Бучанському ліцеї № 3 у ритмі #BeActive

У Бучанському ліцеї № 3, що на Київщині, понад 350 учнів було залучено до різних спортивних заходів та активностей, що проходили протягом тижня.

У рамках Олімпійського тижня було організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, конкурс малюнків, спортивні змагання між класами, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.

Зокрема, для учнів початкової школи проведено Олімпійські уроки, на яких діти мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені. Старші школярі взяли участь у спортивних змаганнях та естафетах.

Примітно, що ініціатором та організатором таких заходів стала вчитель фізичної культури Бучанського ліцею №3 Надія Забавська, яка є призером Всеукраїнського конкурсу на кращу модель школи з організації впровадження олімпійської освіти в освітній процес мережі шкіл «Олімпійська освіта».

Медіа