В українських Карпатах відомі спортсмени посадили олімпійський ліс
19 Жовтня 2023 Поділитися

У рамках семінару Асоціації олімпійців України, що відбувся в Івано-Франківську, пів сотні титулованих спортсменів – чемпіонів та призерів Олімпійських ігор різних років, долучилися до екологічної акції з посадки молодого лісу.

Така акція у співпраці Тисменицького лісництва та українських спортсменів була започаткована у 2019 році та проводиться втретє. Цього разу на ділянці у пів гектара олімпійці висадили 3 тисячі лісових культур – дуба звичайного і клена-явора.

Участь в заході взяли відомі атлети з різних куточків України на чолі з головою Асоціації олімпійців України Ніною Уманець, представники спортивної громади Івано-Франківщини, а також міжнародні гості – дзюдоїстка Сандрін Білієт, представниця Всесвітньої асоціації олімпійців (Бельгія), й гірськолижники Пітер та Мартін Бендики, представники Асоціації олімпійців Словаччини.

Висадка олімпійцями лісу в Карпатах стала доброю традицією, що свідчить про зв’язок поколінь. У такий спосіб відомі спортсмени турбуються про майбутнє нашої держави та дітей.

Лісники, своєю чергою, висловили вдячність спортсменам за таку свідому позицію та бажання витратити свій час на збагачення природних ресурсів України.

Екоакція стала «завершальним акордом» насиченої програми семінару Асоціації олімпійців України «Перемагаємо у спорті – непереможні на фронті».

Про ставлення спортсменів до такої справи – у сюжеті телеканалу «РАІ».


Медіа