У Черкасах відбулися відкриті обласні змагання зі спортивної гімнастики
19 Жовтня 2023 Поділитися
У Черкасах відбулися відкриті обласні змагання зі спортивної гімнастики

Змагання пройшли в межах реалізації проєкту «Всеукраїнський Олімпійський урок» та під гаслом Європейського тижня спорту – «Будь активним!» (#BeActive).

Організатори заходу: Федерація спортивної гімнастики Черкаської області, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, Відділення НОК України в Черкаській області та ГО ЧОФСТ «Україна».

Участь у змаганнях взяло понад 70 спортсменів – представників із Черкас та Сміли, зокрема: вихованці спортивних шкіл ОДЮСШ «Олімпія» ГОЧОФСТ «Україна» та КДЮСШ «Спартак» ЧМР, а також ДЮСШ «Олімп».

Змагання були особистими, проходили серед дівчат та юнаків – майстрів спорту, кандидатів у майстри спорту, І-ІІІ розрядів, І юнацького розряду різних вікових категорій.

За словами організаторів, одним із завдань гімнастичного турніру було виявити сильніших спортсменів для комплектування збірної команди області на чемпіонати України.

Кращих визначали у жіночому та чоловічому багатоборстві. А Відділення НОК України в Черкаській області відзначило переможців та призерів олімпійськими подарунками.

Медіа