День здоров’я з користю для себе та на підтримку ЗСУ
19 Жовтня 2023 Поділитися
День здоров’я з користю для себе та на підтримку ЗСУ

На спорткомплексі Державного податкового університету (м. Ірпінь, Київська область) відбувся черговий День здоров'я, в якому взяли участь професорсько-викладацький склад, здобувачі вищої освіти та почесні гості — проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Дмитро Венцковський; голова Відділення НОК України в Київській області, член НОК України Ігор Малинський; проректор з навчально-методичної роботи Іван Шемелинень та проректор з європейської інтеграції та цифрової трансформації Андрій Болдов.

Цього разу захід мав на меті, окрім популяризації спорту та олімпійського руху, і допомогу захисникам і захисницям, які боронять нашу країну. Так, під час заходу було відкрито збір на ЕкоФлоу, Mavic 3t, тепловізор NikMicro LYNKS Pro та старлінк для 65-ї ОМБр, 2-ї МБ та 5-ї МР. Ці бригади виконують бойові завдання на Запорізькому напрямку, а в одній із них захищає Україну випускник групи ОБП-19-3 факультету податкової справи, обліку та аудиту.

День здоров'я розпочався хвилиною мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. Далі на учасників завдяки зусиллям колективу кафедри фізичного виховання, спорту та здоров'я та Навчально-спортивного комплексу чекала насичена програма змагань, а саме: легкоатлетична естафета; мініфутбол; перетягування каната;  естафети; волейбол; гирьовий спорт.

Завершився День здоров'я кулінарним конкурсом і частуванням присутніх смачними стравами, які приготували представники навчально-наукових інститутів і факультетів ДПУ.

Медіа