Від історії Олімпійських ігор до спілкування з відомими спортсменами
20 Жовтня 2023 Поділитися
Від історії Олімпійських ігор до спілкування з відомими спортсменами

Луганське обласне відділення (філія) КФВС МОН України разом із обласними відділеннями НОК України та Олімпійської Академії України продовжують проводити Олімпійський урок. Окрім того, обласне відділення НОК України продовжує знайомити молодь із відомими спортсменами й спортсменками, аби мотивувати дітей до занять спортом.

Днями учні 10-11 класів школи олімпійської освіти Попаснянського ліцею № 21 Попаснянської територіальної громади Луганської області в рамках Олімпійського уроку ознайомились з історією Олімпійських ігор, легендами та переказами, повʼязаними з виникненням атлетичних змагань. Після невеликої лекції діти долучилися до тематичної вікторини.

Для учнів Нижньодуванського ліцею Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області в раках проєкту #OlympicLab проведено «Чат з чемпіонами». У дружній атмосфері діти поспілкувалися з відомою українською спортсменкою, заслуженим майстром спорту України з велосипедного спорту, бронзовою призеркою XXVII літніх Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї Іриною Янович та директором Інституту фізичного виховання та спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, майстром спорту України міжнародного класу з богатирського багатоборства, майстром спорту України з паверліфтингу, чемпіоном Європи і світу, рекордсменом України та світу Олександром Дубовим.

Особистий приклад видатних спортсменів Луганщини продемонстрував, що бажання, наполегливість, сумлінна праця є запорукою гарного результату.

Ірина Янович і Олександр Дубовий завітали на Олімпійський урок і до учнів гімназії імені Василя Барки Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області. Долучився до заходу і представник Луганського обласного Відділення Національного олімпійського комітету України Андрій Гожедрянов.

Почесні гості розповіли дітям історію олімпійського руху Україні, про призерів та чемпіонів Олімпіад різних часів, а також про власні успіхи та спортивну діяльність.

Закінчився Олімпійський урок вікториною на спортивну тематику, на якій школярі продемонстрували свою уважність і знання історії Олімпійських ігор. Найактивніші учасники отримали подарунки від організаторів заходу –  футболки, ручки та щоденники з логотипом Національного олімпійського комітету України.

 

Медіа