129 відтисків – у спортивної гімнастки Марти Крижанівської, перемога у всіх випробуваннях – на рахунку майстра спорту з веслування Софії Поцюко
07 Жовтня 2023 Поділитися
129 відтисків – у спортивної гімнастки Марти Крижанівської, перемога у всіх випробуваннях – на рахунку майстра спорту з веслування Софії Поцюко

Такий результат дівчата продемонстрували на щорічних змаганнях з оцінювання рівня фізичної підготовки серед учнів та студентів КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту», що відбулися на стадіоні Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України. Цього року захід відбувся в рамках Олімпійського тижня під гаслом #BeActive.

Захід розпочався урочистим парадом представників відділень олімпійських видів спорту, що культивуються в спортколеджі; спільним виконанням гімну України та вітальними словами від директора коледжу Андрія Окопного та заступниці голови Відділення НОК України у Львівській області Оксани Вацеби.

До державного прапора було запрошено кращих спортсменів коледжу, серед яких студент І курсу, член національної збірної команди України з вільної боротьби, чемпіон України, переможець Європейських шкільних ігор, 5-ий лауреат чемпіонату світу серед кадетів; майстер спорту України з вільної боротьби Єгор Горох; студентка ІІ курсу, член національної збірної команди України з веслування, чемпіонка України, учасниця чемпіонату світу серед юніорів та молоді, майстер спорту України з веслування на байдарках і каное Софія Поцюрко та студентка ІІІ курсу, президент учнівсько-студентського парламенту коледжу, член національної збірної команди України з веслування, чемпіонка України, учасниця чемпіонату світу серед юніорів та молоді, майстер спорту України з веслування на байдарках і каное Аліса Коротаєва.

Понад 200 учнів та студентів коледжу змагалися у таких вправах: біг на 60 та 100 метрів, підтягування на поперечині, відтискання від підлоги, стрибок у довжину з місця. Також було проведено і естафетні змагання серед команд юнаків та дівчат 4х200 та 4х100 метрів.

Найбільш фізично підготовленими виявилися: Софія Поцюко, яка перемогла у всіх випробуваннях, Денис Венгер, Аліса Коротаєва(веслування); Єлизавета Горбачук (фехтування) Марта Крижанівська, яка відтиснулася 129 разів! (спортивна гімнастика), Богдан Зозуляк, Руслан Кіт, Богдан Малькін, Дарина Зайшла, Марія Неміш (вільна боротьба), Остап Біляк (плавання), Володимир Козлюк (легка атлетика), Владислава Здріла (гандбол), Віктор Цигак (футбол), Гліб Фединяк (водне поло), Євгеній Напрасний, Іван Лукачина, Андрій Довгушко (бокс), Максим Зінчук (дзюдо) та інші.

Нагородження переможців та призерів у кожній віковій групі провадили вчителі спорту Львівського спортколеджу, заслужені тренери України Роман Джуман, Олександр Остапчук, Валерій Лебедюк, Михайло Поцюрко, Діна Пантєлєєва, заслужений майстер спорту Ростислав Білінський та керівництво закладу.

Медіа