Всеукраїнські змагання Utmost Cup об'єднали понад 2 тисячі юнаків України
23 Жовтня 2023 Поділитися
Всеукраїнські змагання Utmost Cup об'єднали понад 2 тисячі юнаків України

За три місяці турніру на футбольних полях Вінниці зустрілись понад 130 команд (це більше, ніж 2000 дітей) з усіх куточків України – з півночі та півдня, сходу та заходу, з великих міст та маленьких містечок, які обʼєднані спільним захопленням та які прагнуть до вдосконалення й перемоги.

До заходу традиційно долучалися та вітали юних спортсменів: віцепрезидент дитячо-юнацької футбольної ліги України Валерій Золотухін, заступник голови громадської спілки «Вінницька обласна асоціація футболу» Ігор Павленко, генеральний директор підприємства «Utmost» Юрій Корбут, організатори турніру з футболу Utmost Cup – Андрій Панчук та Олександр Гайдаржи, виконавчий директор Відділення НОК України у Вінницькій області Сергій Пліхта.

За підсумками кожного турніру було визначено та відзначено кращого спортсмена за версією Відділення НОК України у Вінницькій області.

«Щоразу важко визначити, хто саме був кращим, адже кожен футболіст демонструє свою майстерність та завзятість під час гри. Маємо надію, що кожен із нагороджених і надалі буде демонструвати високі результати не тільки на всеукраїнських, а й на змаганнях світового рівня», - прокоментував виконавчий директор Відділення НОК України у Вінницькій області Сергій Пліхта.

Медіа