Для львівських ліцеїстів пройшов Олімпійський урок
04 Жовтня 2023 Поділитися
Для львівських ліцеїстів пройшов Олімпійський урок

На спортивних майданчиках ліцею № 8 м. відбулося спортивне свято з нагоди Всеукраїнського олімпійського уроку #BeActive під гаслом «Рухайся у ритмі Перемоги!», спрямованого на популяризацію здорового способу життя, зміцнення ментального здоров’я, збагачення знань з історії Олімпійських ігор та олімпійського руху, поширення європейських цінностей.

В гості до ліцеїстів завітали голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, голова регіонального відділення Олімпійської академії України Оксана Вацеба й уславлені львівські олімпійці: заслужений майстер спорту України з фехтування, учасниця Ігор Оліміпади-2012 Ксенія Пантелєєва та майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, учасниця Ігор Олімпіади-2020 Тетяна Кіт.

У рамках заходу відбулись веселі естафети. Свої нагороди виборювали вісім команд учнів та учениць 5-6-х класів. Справжні емоції вирували під час змагань: стрибкових (вправи з обручами, бар’єром і м’ячем), бігових (вправи зі скакалкам) й на координацію рухів (вправи з воланами та бадмінтонними ракетками). Фінальна естафета визначила переможців, серед яких виявилися учні 6-А класу, які й отримали з рук почесних гостей свята та львівських олімпійців тематичні олімпійські щоденники від НОК України.

Медіа