Спортивно-патріотичне виховання учнів Брацлавського ліцею № 1
13 Жовтня 2023 Поділитися
Спортивно-патріотичне виховання учнів Брацлавського ліцею № 1

Олімпійський урок у Брацлавському ліцеї № 1 провели майстри своєї справи, викладачі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського: Вадим Адамчук – учасник І юнацьких Олімпійських ігор, чемпіон України з багатоборства, майстер спорту з легкої атлетики, та Тамара Чернишенко – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики спорту.

На урок також завітали виконавчий директор Відділення Національного олімпійського комітету у Вінницькій області Сергій Пліхта та фахівець по роботі з федераціями та асоціаціями Аліна Мельник.

Тамара Чернишенко провела для дівчат та хлопців танцювальну руханку під українські пісні, а Вадим Адамчук залучив учнів 5-8 класів до комплексної естафети, де всі бажаючі показали свої вміння у володінні м'ячем, клюшкою та в стрибках.

У дусі патріотичного виховання для учнів 9-11 класів представники Бойового Братерства України на Вінниччині провели заняття з набуття життєво необхідних навичок в умовах війни. Зокрема, школярів ознайомили з тактичною медициною, азами рукопашного бою та способами самозахисту, а також основами топографії, орієнтування на місцевості, визначення координат, користування картою та компасом. Окремо увагу було придулено локації «Зброя», де школярі практикувалися у поводженні зі зброєю (розбирання та збирання автомата).

«Все, що ми робимо сьогодні в рамках Олімпійського уроку, – для того, аби наші діти виросли щасливими, здоровими та стали гордістю Вінниччини та України", - підсумувала директорка Брацлавського ліцею №1 Світлана Білозір.

Медіа