#OlympicLab з амбасадором ЄТС Олександром Абраменком
13 Жовтня 2023 Поділитися
#OlympicLab з амбасадором ЄТС Олександром Абраменком

Спорт об’єднує та загартовує тіло і волю, а також вчить долати будь-які перешкоди та досягати неможливого. У цьому переконаний український фристайліст, Олімпійський чемпіон 2018 року та срібний призер Олімпіади 2022 року, амбасадор Європейського тижня спорту-2023 Олександр Абраменко.

Про це він розповів і учням спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 85 міста Києва під час зустрічі в рамках проєкту НОК України #OlympicLab «Чат з чемпіонами», що була організована Луганським обласним відділенням (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Луганським обласним та Київським міським відділеннями НОК України, при підтримці Ради ветеранів спорту міста Києва та Олімпійської Академії України.

Олександр розповів дітям про свої перші кроки в спорті та найважливіші моменти його кар’єри. Він акцентував увагу на тому, що завдяки праці можна досягти будь-яких бажань.

Ще одним цікавим аспектом заходу стала вікторина, де учні продемонстрували свої знання з історії Олімпійських ігор та про здобутки українських спортсменів. Всі учасники заходу отримали подарунки від НОК України, що підсилило почуття єдності та приналежності до великої сім’ї олімпійців.

Медіа