У Сумах провели Олімпійський урок
25 Жовтня 2023 Поділитися
У Сумах провели Олімпійський урок

За ініціативи Відділення НОК України в Сумській області спільно з Управлінням молоді та спорту Сумської ОДА, Департаментом освіти і науки Сумської ОДА та КЗ СОР «Сумський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у Сумах було проведено захід в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Європейського тижня спорту.

Участь у заході взяло 150 школярів 5-6 класів навчальних закладів міста Суми та області.

Директор департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова разом зі срібною призеркою Олімпійських ігор, заслуженим майстром спорту України з біатлону Оленою Петровою привітали всіх присутніх зі спортивним святом та закликали дітей займатися спортом.

На заході також були присутні учасники зимових та літніх Олімпійських ігор: Тетяна Антипенко, Оксана Шкурат, чемпіон Всесвітньої Універсіади, рекордсмен України з естафетного бігу Віталій Корж, учасник всеукраїнських, європейських та світових турнірів зі стрільби з лука Артем Овчинніков.

Захід розпочався зі спортивної розминки, яку провели Софія Кривцова і Софія Половинка – кандидати в майстри спорту України, призери чемпіонату України, переможці обласних та міських змагань. Колектив «DANCE STUDIO S&P» під керівництвом Людмили Крамінської порадував всіх присутніх запальним та енергійним танцем.

Після урочистої частини учасники заходу долучилися до активностей під назвою «Цікава фізкультура». На школярів очікували 5 спортивних локацій, а саме: дартц, довга скакалка, переправа, супер теніс та найспритніший. Діти випробували свої сили, зарядилися гарним настроєм та позитивними емоціями.

У підсумку переможців не визначали, а подарунки від Національного олімпійського комітету України та обласного Відділення НОК України в Сумській області отримали всі учасники. Крім того, в рамках Олімпійського уроку було відзначено переможців та учасників конкурсу малюнків та літературних творів на тему «Олімпійський рух: історія та сьогодення», який проводився серед учнів закладів загальної середньої освіти та закладів спеціальної освіти Сумської області. Для розвитку спорту і залучення дітей до фізичних активностей школи отримали м’ячі.

Медіа