Спорт – запорука гарного психічного здоров'я
10 Жовтня 2023 Поділитися
Спорт – запорука гарного психічного здоров'я

Сьогодні в рамках Олімпійського тижня–2023 та з нагоди відзначення Всесвітнього дня психічного здоров’я у Кропивницькому відбулись спортивно-розважальні заходи для дітей та молоді.

До організації заходу долучилися: управління молоді та спорту обласної військової адміністрації та міської ради, Відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області, обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Спортивне міні-містечко облаштували на території стадіону «Зірка». Всі бажаючі містяни, не залежно від віку, могли взяти участь в майстер-класах із шашок, фрізбі, хокею на столі, бадмінтону, а також переглянути відкриті тренування з легкої атлетики та футболу, дізнатися від кваліфікованих тренерів про користь для здоров’я бігу та швидкої ходьби. За участь та правильні відповіді у вікторині про спорт усі учасники отримали сувеніри.

Однак головне – кожен учасник заходу на власному досвіді переконався, що заняття спортом покращують психоемоційний стан, зміцнюють психічне здоров'я, допомагають розслабитись та відволіктись від проблем.

Медіа