У Вінниці відбувся чемпіонат України з тхеквондо
09 Жовтня 2023 Поділитися
У Вінниці відбувся чемпіонат України з тхеквондо

У межах відзначення Європейського тижня спорту Відділення НОК України у Вінницькій області долучилось до проведення чемпіонату України з тхеквондо, що вперше за останні 5 років пройшов у Вінниці.

«Дуже символічно, що такий чемпіонат відбувається вперше за 5 років у Вінниці під час Європейського тижня спорту #BeActive. Ви всі молодці, робите велику справу. Пишаємось тим, що ви тут. Також хочу подякувати керівнику Вінницького обласного осередку тхеквондо Володимиру Багнеті та організаторам за запрошення», - зазначив виконавчий директор Відділення НОК України у Вінницькій області Сергій Пліхта у вітальній промові.

У змаганнях, які проходили 6-8 жовтня, взяли участь 1200 учасників із різних куточків України.

На урочистому відкритті були присутні директор департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації Володимир Буняк, заступник начальника управління спорту та рухової активності департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації Наталія Токар, голова комітету з фізичної культури і спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський, виконавчий директор Відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області Сергій Пліхта представник Міністерства молоді та спорту України Тетяна Тетеревятникова, заступник голови Відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області Артем Соляник, віцепрезидент Федерації тхеквондо ВТФ України, головний тренер національної збірної команди України Сергій Васильченко, керівник підрозділу Федерації тхеквондо ВТФ України у Вінницькій області Володимир Багнета.

Чемпіонат тривав два дні. І практично кожен бій був справжнім шедевром бойової майстерності. Вінниччину представляли сім клубів, понад 100 спортсменів. Вони були з обласного центру, а також Погребища, Літина і Сутисок. Представники Вінницької області загалом здобули близько 40 індивідуальних нагород. Особливо відзначилися представники вінницьких тренерів Володимира Багнети, Аліни Новинюк і Тамари Карапетян-Семенюк.

Медіа