Олімпійський урок: від історії Стародавньої Греції до успіхів спортсменів сучасності
12 Жовтня 2023 Поділитися
Олімпійський урок: від історії Стародавньої Греції до успіхів спортсменів сучасності

Луганське обласне відділення (філія) КФВС МОН України разом із обласними відділеннями НОК України та Олімпійської Академії України продовжують проводити для школярів Олімпійський урок. Чергові такі заходи відбулися в режимі онлайн для учнів загальноосвітніх закладів Луганщини.

Олімпійський урок на тему «Олімпійські ігри Стародавньої Греції» провели для учнів 6-9 класів Попаснянського ліцею № 21 Луганської області. В рамках заходу дітей ознайомили з історією Олімпійських ігор, легендами та переказами, повʼязаними з виникненням атлетичних змагань.

З учнями 4 класу Кремінського ліцею № 5 Луганської області відбувся Олімпійський урок на тему «Олімпійські ігри. Відродження». Дітям розповіли історію Олімпійських ігор, їх зародження, занепаду та славного відродження П'єром де Кубертеном, а також поговорили про олімпійські види спорту, талісмани та символи. Під час Олімпійської вікторини визначили кращих ерудитів.

Олімпійський урок на тему «Олімпійські чемпіони Луганщини» відбувся з учнями Лисичанського ліцею № 12 Сєвєродонецького району Луганської області. В рамках заходу  школярі та залучені фахівці, у тому числі представники спортивної громади Луганщини, поговорили про відомих спортсменів Луганської області, згадали їхні історії успіху та цікаві факти спортивної кар’єри і звичайного життя. Також було проведено вікторину на спортивну тему.

Медіа