Олімпійський урок для юних хокеїстів Харкова та Вінниці
10 Жовтня 2023 Поділитися
Олімпійський урок для юних хокеїстів Харкова та Вінниці

У Вінниці відбувся відкритий матч Української хокейної ліги (УХЛ), де у 3-ому раунді чемпіонату України зустрілися «Харківські Берсики» проти «Київ Кепіталз». В рамках заходу для юних хокеїстів проведено Олімпійський урок #BeActive.

За дорученням голови обласного Відділення НОК України у Вінницькій області Сергія Борзова на відкритті був присутній виконавчий директор обласного осередка Вінниччини Сергій Пліхта, який відкрив перший домашній матч та вкинув шайбу.

 «Сьогодні, безперечно, для нас історична подія, бо це перший домашній матч для Харківської команди, яка через російську агресію вимушена була переїхати з рідного Харкова у більш безпечні регіони України. Дякуємо Відділенню НОК України у Вінницькій області за підтримку та цікавий матч», - сказав керівник ХК «Харківські Берсерки» Павло Легачев.

Наразі понад 600 дітей дитячої та юнацької харківських команд перебувають у безпечних та комфортних умовах, забезпечені всім необхідним і займаються улюбленою справою – хокеєм. У місті Вінниця керівництво та гравці ХК «Харківські Берсерки» також ведуть активну соціальну роботу з дітьми ГО «Нова свідомість», допомагаючи дітям з інвалідністю та особливими освітніми потребами тренуватися та соціалізуватися у суспільстві.

У рамках Олімпійського уроку діти поспілкувалися з гравцями основної команди, озвучили питання та отримали корисні поради.

Медіа