Дільшот Халматов і Богдан Ядов - призери чемпіонату Європи з дзюдо!
04 Листопада 2023 Поділитися
Дільшот Халматов і Богдан Ядов - призери чемпіонату Європи з дзюдо!

Українські дзюдоїсти відкрили лік нагородам на чемпіонаті Європи в Монпельє (Франція)! Срібну нагороду у категорії до 60 кг завоював Дільшот Халматов, а бронзову медаль у категорії до 66 кг здобув Богдан Ядов.

25-річний Дільшот Халматов впевнено розпочав свій турнірний шлях з перемоги над нідерландцем Торніке Чкадуа, після у чвертьфіналі здолав азербайджанця Турана Байрамова. 

У півфіналі наш дзюдоїст завдяки трьом шидо взяв гору над французом Ромейном Валад'є Пікаром, а ось у фіналі поступився ще одному місцевому улюбленцю Луці Мхейдзе! Відзначимо, що для українця це дебютна нагорода з континентальної першості! 

У свою чергу чинний чемпіон Європи Богдан Ядов розпочав захист свого титулу з перемоги завдяки утриманню над естонцем Віяром Ліпардом, проте у чвертьфіналі несподівано поступився двома «Ваза-арі» іспанцю Давіду Гарсії Торне.

Проте, зібравши волю в кулак, Богдан виграв втішну сутичку з представником Іспанії Альберто Гайтеро Мартіном, після чого у бронзовому фіналі завдяки ефектному кидку на «Ваза-арі» переміг азербайджанця Яшара Наджафова, тим самим другий рік поспіль підійнявся на пʼєдестал пошани континентальної першості!

Наші вітання підопічним Віталія Дуброви - новоспеченим призерам чемпіонату Європи! Пишаємося вами!

Медіа