Олімпійський урок для тернопільських дзюдоїстів
06 Листопада 2023 Поділитися
Олімпійський урок для тернопільських дзюдоїстів

На Тернопільщині естафету Олімпійських уроків перейняли юні спортсмени – багаторазові призери всеукраїнських турнірів та кубків з дзюдо! Поспілкуватися з дітьми завітало одразу кілька представників олімпійського руху області, знання та досвід яких можуть бути додатковою мотивацією для дітей до системних занять спортом.

Лекцію про історію олімпійського спорту та олімпійських досягнень українських дзюдоїстів провели стипендіатка місцевого осередку НОК України в Тернопільській області, кандидат у майстри спорту з дзюдо та самбо Валерія Демчук та представниця НОК України в Тернопільській області, майстер спорту з веслування Анастасія Гикава. Цікаві факти про розвиток дзюдо розповів майстер спорту з дзюдо та самбо, тренер Віталій Гнатишин.

Діти ж мали можливість продемонструвати свої знання про український спорт і титулованих його представників під час олімпійської вікторини. Учасники заходу отримали сувеніри від Національного олімпійського комітету України, а за активну участь – додаткові призи.

Медіа