Масові забіги: у Хмельницькому прикордонники вшанували пам’ять Олексія Бутовського
09 Листопада 2023 Поділитися
Масові забіги: у Хмельницькому прикордонники вшанували пам’ять Олексія Бутовського

У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького під егідою регіонального Відділення Національного олімпійського комітету України проведено спортивно-оздоровчі забіги під гаслом «Спорт – це міць та сила, для душі та тіла». Такі забіги започатковано у 2018 році з метою вшанування кадрового військового з Полтавщини, педагога, теоретика і практика фізичного виховання, одного із засновників МОК та сучасного Олімпійського руху – Олексія Бутовського, а також залучення військовослужбовців до регулярних занять фізичною культурою і спортом, популяризації бігу та патріотичного виховання молоді.

Цьогоріч до його програми увійшли масові забіги курсантів академії на дистанції 1 кілометр для жінок і 3 кілометри для чоловіків. Найбільш підготовлені взяли участь у виставкових забігах, де були визначені переможці і відібрані кандидати для подальшої участі в обласних і всеукраїнських змаганнях.

До числа призерів увійшли:

Серед жінок: Марина Гордієнко, Вероніка Кондратюк, Христина Литвинчук. Серед чоловіків: Роман Кудінов, Максим Бахмацький, Максим Васюта.

Призери змагань відзначені грамотами, медалями та призами, а переможці –  ще й кубками, наданими Відділенням НОК України у Хмельницькій області. Нагородження провели майстри спорту України, призери легкоатлетичних змагань європейського рівня – Андрій Мельніков (член Відділення НОК у Хмельницькій області) та Леонід Рибак.

Прикордонники підтримують таку ініціативу, тому що заняття спортом допомагають їм ефективніше виконувати обов’язки служби, досягати психологічного розвантаження та сприяють реабілітації після виконання оперативно-службових та оперативно-бойових завдань.

Медіа