Київ – Одеса – Луганщина: олімпійські заходи для школярів та студентів
14 Листопада 2023 Поділитися
Київ – Одеса – Луганщина: олімпійські заходи для школярів та студентів

6 заходів протягом 3-х днів організувало та провело Луганське обласне відділення НОК України у навчальних закладах Києва, Одещини та Луганщини.

Учні Сєвєродонецької гімназії № 14, Лисичанського ліцею № 4, Новоайдарського ліцею, Кремінського ліцею № 1 Луганської області, а також Одеського ліцею № 53 стали учасниками Олімпійських уроків, у рамках яких ознайомилися з історією та традиціями Олімпійських ігор, їх зародження, занепаду та славного відродження П’єром де Кубертеном. Блок про олімпійський рух у період сучасності передбачав знайомство школярів із олімпійськими видами спорту, талісманами та символами Олімпійських ігор, а також представлення Олімпійських чемпіонів Луганщини, їх перемог і досягнень, цікавих фактів зі спортивної кар’єри і повсякденного життя.

Традиційно під час кожного Олімпійського уроку проводились вікторини, активні учасники яких отримали грамоти від Луганського обласного відділення НОК України.

У Таврійському національному університеті імені В.І. Вернадського за сприяння Відділення НОК України в Луганській області відбувся захід у рамках проєкту #OlympicLab за напрямом «Розвиток/добробут – пізнай себе».

У заході взяв участь Олімпійський чемпіон з фристайлу Олександр Абраменко. Студенти мали унікальну можливість познайомитися з історією цього дивовижного і водночас складного виду спорту, а також поставити запитання найвідомішому в Україні його представнику.

Олександр поділився не лише своїм професійним, але й власним життєвим досвідом, розповів, як кожен крок і рішення має велике значення для досягнення олімпійських вершин.

Зазначені заходи були організовані Луганським обласним відділенням НОК України, Луганським обласним відділенням (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України за підтримки Луганського обласного відділення Олімпійської Академії України.

Медіа