Донеччина обрала кращих спортсменів жовтня 2023 року
14 Листопада 2023 Поділитися
Донеччина обрала кращих спортсменів жовтня 2023 року

За підсумками виступів представників Донецької області на всеукраїнських і міжнародних змаганнях протягом жовтня поточного року визначено кращих спортсменів місяця за двома категоріями: з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

У категорії «Олімпійці» атлетом місяця став 20-річний Артем Гарбар із міста Дружківка, вихованець Школи вищої спортивної майстерності Донецької області. На рейтинговому турнірі з тхеквондо (ВТФ) класу G-1 «Dracula Open 2023», що відбувся в румунській столиці Бухаресті, він виграв три поєдинки у ваговій категорії до 87 кг, завдяки чому виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу. Відповідно звання тренера місяця отримав наставник Артема – заслужений тренер України Юрій Бірюков.

Переможцем номінації «Кращий спортсмен» серед неолімпійців став заслужений майстер спорту України з сумо, представник міста Бахмут Олександр Вересюк, який на чемпіонаті світу серед дорослих здобув особисте «золото» у абсолютній ваговій категорії (перше в історії українського сумо!) і командне «срібло», а також на ІІІ Всесвітніх іграх з єдиноборств став двічі срібним призером: у категорії +115 кг та в абсолютній ваговій категорії. Кращим тренером серед неолімпійських видів спорту у жовтні став заслужений тренер України з сумо Олег Рева.

Додамо, що і Гарбар, і Вересюк визнані кращими атлетами Донеччини уже вдруге в 2023 році. Артем також виграв номінацію серед олімпійців у квітні, Олександр – серед неолімпійців у вересні.

Медіа