Зірки світового спорту стануть Рольовими моделями для учасників Юнацьких Олімпійських ігор-2024
16 Листопада 2023 Поділитися
Зірки світового спорту стануть Рольовими моделями для учасників Юнацьких Олімпійських ігор-2024

Сімнадцять олімпійських чемпіонів, олімпійських медалістів та просто спортсменів світового класу було оголошено Рольовими моделями IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор. Вони підтримуватимуть, консультуватимуть і надихатимуть учасників головного молодіжного мультиспортивного форуму чотириріччя, який відбудеться 19 січня – 1 лютого 2024 року у Канвондо (Республіка Корея).

Згідно з програмою «Athlete Role Models» (ARM), розробленою  Міжнародним олімпійським комітетом у рамках проєкту з навчання спортсменів (AEP), відомі олімпійці виступатимуть наставниками для тих, хто змагатиметься у Канвондо. Вони ділитимуться досвідом і знаннями, які отримали під час власної спортивної кар’єри, будуть завжди поруч з юними атлетами, аби підтримати їх під час тренувань і змагань, а також братимуть участь в активностях, освітніх заходів і семінарах, які відбуватимуться в Олімпійському селищі Канвондо-2024.

 «Молоді атлети довіряють олімпійцям і прагнуть йти за їхнім прикладом не лише у спорті, але й за межами спортивних арен, – відзначив директор Департаменту атлетів МОК Кавех Мехрабі, наголосивши, на важливості місії Рольових моделей для досягнення цілей Юнацьких Олімпійських ігор. - Вони втілюють цінності олімпізму, досконалості, поваги та дружби, стають дороговказами для молодих спортсменів на шляху до досягнення їхніх власних мрій».Серед тих, кому довірили цю почесну роль володар семи олімпійських нагород, зокрема трьох найвищого ґатунку, з лижного двоборства німець Ерік Френцель, олімпійська чемпіонка Пекіна-2022 з кьорлінгу у складі команди Великої Британії Дженіфер Доддс, бронзова медалістка Олімпійських ігор у Пекіні-2022 та триразова чемпіонка світу з біатлону Ванесса Хінц (Німеччина), корейський бобслеїст Вон Юн Чжон - віцечемпіон Пхьончхана-2018, володарка трьох олімпійських нагород у ковзанярському спорті Нао Кодайра з Японії. 

З повним списком можна ознайомитись за посиланням.

Медіа