Про гендерну рівність у спорті школярі Чернігівщини дізнались у рамках заходу #OlympicLab
20 Листопада 2023 Поділитися
Про гендерну рівність у спорті школярі Чернігівщини дізнались у рамках заходу #OlympicLab

На базі Чернігівської загальноосвітньої школи № 17 для учнів 5-х класів проведено Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід серед дітей та молоді «OlympicLab» за напрямом «Гендерна рівність у спорті».

Захід ініціював Чернігівський міський центр «Спорт для всіх» з метою формування свідомості дітей щодо корисності та необхідності занять фізичною культурою і спортом, заохочення молоді до розвитку та удосконалення своїх здібностей, налаштування дівчат та хлопців на карʼєрний розвиток. До проведення заходу долучився і обласний олімпійський осередок.

У рамках заходу діти прослухали невеличку лекцію про гендерну рівність та рівні умови для розвитку в спорті як чоловіків, так і жінок. Кандидат у майстри спорту з лижних перегонів Олена Бочок провела для школярів запальну олімпійську розминку. Спортивні естафети, в яких дівчата та хлопці проявили найкращі риси дружби, єдності, натхнення, завзятість і повагу, показали, що в спортивному житті може перемагати дружба.

На завершення заходу дві команди були відзначені нагородами і сувенірами Відділення НОК України в Чернігівській області.

Медіа