У Вінниці визначили найкращих у легкоатлетичному п’ятиборстві
21 Листопада 2023 Поділитися
У Вінниці визначили найкращих у легкоатлетичному п’ятиборстві

Вперше тут провели змагання з легкоатлетичного п’ятиборства для молодших юнаків та дівчат, які мають спортивний стаж до 1 року. В обласних змаганнях, що фінішували у вінницькому СК «Колос», визначили найкращих серед юнаків і дівчат 2010-2011 р.н. та 2012-2013 р.н. До програми були включені стрибки у довжину і висоту, штовхання ядра, біг із бар’єрами і «гладкий».

Привітав юних атлетів учасник І Юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі Вадим Адамчук.

Змагання розпочалися із гімну України та хвилини мовчання у пам'ять про загиблих Героїв.

«Це перші змагання серед юнаків, в основному проводимо чемпіонати серед старших категорій. Учасники цих змагань тренуються рік, дехто більше. Цей захід – можливість для них продемонструвати їхній рівень підготовки», –зазначив тренер-викладач з легкої атлетики Вінницької СДЮСШОР Віктор Постемський.

У змаганнях взяли участь команди з Ямполя, Літина, Мурованих Курилівців і Вінниці. Ірина Дячок змагається на змаганнях не вперше. Раніше вона вже здобувала «золото» зі штовхання ядра. На цих змаганнях вона посіла третє місце серед вікової категорії 2010-2011 р.н..

«Я і хотіла, і сумнівалася, чи займатися легкою атлетикою. Проте батьки мені допомогли, підказали, й зараз я тут. Я намагаюсь постійно тренуватись у вільний час. Участь у змаганнях мотивують, щоб тренуватися ще більше», - сказала Ірина Дячок.

За результатами виступів визначили переможців. У віковій категорії 2010-2011 р.н серед дівчат перше місце посіла Ольга Закліцька, друге – Юлія Бернавега, третє – Ірина Дячок. Серед юнаків переміг Єгор Росляк, другу сходинку зайняв Артем Сімакович, третю – Артем Кувіпа.

У віковій категорії 2012-2013 р.н. серед дівчат перемогла Мілена Гайсановська, другою виявилася Софія Бакум, третьою Вероніка Іщук. Серед юнаків цього віку п’єдестал пошани зайняли Кирило Ковальчук, Юрій Овчарук і Назар Марцинюк.

Усі переможці нагороджені медалями та грамотами.

Медіа