Для учнів Куликівського ліцею на Чернігівщині проведено #OlympicLab за модулем «Розвиток/добробут – пізнай себе»
20 Листопада 2023 Поділитися
Для учнів Куликівського ліцею на Чернігівщині проведено #OlympicLab за модулем «Розвиток/добробут – пізнай себе»

Враховуючи безпекову ситуацію в регіоні, обласний олімпійський осередок та обласний Центр фізичного здоровʼя населення «Спорт для всіх» намагаються «дійти» до кожної громади, охопити спортивними заходами якомога більше дітей та молоді. Для дітей Куликівської громади такий олімпійський захід – перший у поточному році.

Для учнів Куликівського ліцею провели модуль «Розвиток/добробут – пізнай себе» у рамках Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та молоді «OlympicLab».

Вітальним словом учасників заходу привітав член Виконкому Відділення НОК України в Чернігівській області Ігор Ліфар. Член Відділення, заслужений тренер України з дзюдо та самбо Петро Лобас ознайомив учасників з історією Олімпійського руху, та розповів про Олімпійські ігри.

Головний меседж розповіді – усі олімпійські чемпіони колись були дітьми і розпочинали свою олімпійську кар’єру зі шкільних спортивних залів. Щоб досягти мрії, треба не лінуватися, а займатися спортом, своєю улюбленою справою.

Щоб діти відчули себе майбутніми олімпійцями, для них було організовано спортивні змагання у вигляді веселих естафет. Дві команди боролися за перемогу. Команда «Олімп» виборола перемогу.

Учасники команд були нагороджені медалями та грамотами Відділення НОК України в Чернігівській області. Чернігівський обласний центр фізичного здоровʼя населення «Спорт для всіх» та Куликівська громада долучилися до створення для дітей справжнього спортивного свята.

Медіа