У рамках проєкту #OlympicLab у Кропивницькому учні Гімназії імені Олени Журливої вчилися пізнавати свої здібності
16 Листопада 2023 Поділитися
У рамках проєкту #OlympicLab у Кропивницькому учні Гімназії імені Олени Журливої вчилися пізнавати свої здібності

З учнями 3-4 класів Гімназії імені Олени Журливої міста Кропивницького реалізовано модуль «Розвиток/добробут – пізнай себе» Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу серед дітей та молоді #OlympicLab, що проводиться НОК України.

Учасників заходу привітав відповідальний секретар Відділення НОК України в Кіровоградській області Микола Аношкін.

Чемпіонка світу, триразова чемпіонка Європи з тхеквондо, стипендіатка обласного осередку НОК України Владислава Лягаєва поділилася зі школярами спогадами про свої шкільні роки та шлях у спорті. Відома спортсменка розповіла, як заняття спортом допомогли їй пізнати свої можливості та стали трампліном до самовдосконалення і розвитку, а зрештою визначили її нинішню професію – тренер-викладач Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи № 2.

Про обраний вид спорту, свої спортивні здобутки та секрети успішного поєднання навчання і тренувань також розповіли своїм ровесникам чемпіон України з джиу-джитсу Ярослав Лимаренко та призерки Всеукраїнських змагань з тхеквондо Анастасія Бойко і Анна Коблюк.

Після жвавої бесіди та відповіді на численні запитання школярів організатори заходу провели для хлопчиків та дівчаток цікаві спортивні квести. На завершення заходу учні отримали сертифікати учасника проєкту #OlympicLab, а найактивнішим та найспритнішим учасникам спортивних конкурсів представники обласного відділення НОК вручили брендовані футболки, олімпійські щоденники та спортивні сувеніри.

Медіа