У Тернополі учні змагалися за звання кращого у бадмінтоні
21 Листопада 2023 Поділитися
У Тернополі учні змагалися за звання кращого у бадмінтоні

Протягом двох тижнів у Тернополі проходили змагання з бадмінтону серед учнів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів «Незламна Україна». Більше 40 учасників із навчальних закладів міста Тернопіль боролись за звання «кращий бадмінтоніст міста Тернопіль» серед учнів та вчителів.

У рамках змагань для учнів було проведено інтерактивний навчально-розвальний захід «OlympicLab» – лекцію за напрямом «Гендерна рівність у спорті».

Заступник голови Тернопільського обласного Відділення НОК України, майстер спорту зі спортивної гімнастики, залужений працівник з фізичної культури і спорту України, відмінник освіти України Андрій Огнистий у цікавій та доступній формі розповів підліткам про особливості гендерної політики у спорті. Було відзначено, що бадмінтон – один із небагатьох видів спорту, де на корті одночасно можуть змагатись чоловіки та жінки, юнаки та дівчата. І це було продемонстровано у іграх вчителів.

Школярі та дорослі з задоволенням взяли участь у заході та були нагороджені призами й сувенірами від Національного олімпійського комітету України.

Медіа