Понад 150 школярів Луганщини відвідали Олімпійські уроки цього тижня і понад 1200 – з початку нового навчального року
17 Листопада 2023 Поділитися
Понад 150 школярів Луганщини відвідали Олімпійські уроки цього тижня і понад 1200 – з початку нового навчального року

Луганське обласне Відділення НОК України продовжує знайомити дітей із олімпійським рухом. Протягом цього тижня в онлайн-форматі Олімпійські уроки були проведені з учнями Марківського ліцею, Сєвєродонецької гімназії № 14, Кремінського ліцею № 4, Кремінського ліцею № 1 та Школи олімпійської освіти Попаснянського ліцею № 21 Луганської області. Загалом участь у цих заходах взяло понад 150 школярів.

На Олімпійських уроках за темою «Олімпійські ігри. Відродження» учні ознайомились з історією та традиціями Олімпійських ігор, їх зародження, занепаду та славного відродження П’єром де Кубертеном, а також дізнались цікаві факти з розвитку сучасного олімпійського руху, майбутньої Олімпіади 2024 у Франції, яку назвали «Іграми, відкритими для всіх».

Під час Олімпійських уроків за темою «Олімпійські чемпіони незалежної України» бронзова призерка Олімпійських ігор-2000 в Сіднеї з велотреку, чемпіонка Європи, багаторазова чемпіонка України Ірина Янович розповіла дітям про свої досягнення у спорті, про здобутки українських спортсменів, у тому числі спортсменів Луганської області, в Олімпійських іграх від 1992 року до теперішнього часу.

Наприкінці кожного Олімпійського уроку учні мали змогу закріпити здобуті знання та позмагатися в олімпійській вікторині. Найактивніші учасники отримали дипломи від Луганського обласного Відділення НОК України.

Заходи організовані спільними зусиллями Луганського обласного Відділення Національного олімпійського комітету України за підтримки Луганського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та обласного осередку Олімпійської академії України.

З початку вересня в Олімпійських уроках взяли участь вже понад 1200 вихованців, учнів та студентів закладів освіти Луганщини.

Медіа