На Київщині обговорили перспективи розвитку фізичної культури і спорту в Україні
27 Листопада 2023 Поділитися
На Київщині обговорили перспективи розвитку фізичної культури і спорту в Україні

На базі Державного податкового університету в м. Ірпінь Київської області за спільної організації кафедри технологій оздоровлення та фізкультурно-спортивної реабілітації ДПУ, Відділення НОК України в Київській області, медичної клініки «Столиця» та Казахського національного жіночого педагогічного університету відбувся науково-методичний семінар на тему «Сучасні перспективи розвитку фізичної культури і спорту в Україні».

Захід відбувся у змішаному форматі, а до обговорення актуальних питань стосовно фізичного здоров'я нації долучилися науково-педагогічні працівники та здобувачі кафедри технологій оздоровлення та фізкультуро-спортивної реабілітації ДПУ, а також представники вищих навчальних закладів Узбекистану, Казахстану, США, Литви та запрошені гості, зокрема і представники олімпійського руху України.

До присутніх із вітальним словом звернувся в.о. ректора Дмитро Венцковський та голова Відділення НОК України в Київській області Ігор Малинський.

Окрім обговорення питань порядку денного під час заходу було підписано угоди про медичне обслуговування та реабілітацію професійних спортсменів, а саме – між засновником та керуючим партнером медичної клініки «Столиця» Галиною Бишенко та президентом професійного футбльного клубу «Кудрівка» Романом Солодаренком. Аналогічно угоду підписано і з президентом Всеукраїнської федерації фрі-файту та контактних єдиноборств Михайлом Росохатим.

У рамках семінару було порушено багато актуальних питань. Завдяки участі в обговоренні великої аудиторії науковців, президентів різних федерацій, спортсменів та здобувачів вищої освіти розмова вийшла предметною та ефективною.

Медіа