Львівське обласне Відділення НОК України передало для «Центру опіки сиріт» благодійну допомогу від громади з Великої Британії
27 Листопада 2023 Поділитися
Львівське обласне Відділення НОК України передало для «Центру опіки сиріт» благодійну допомогу від громади з Великої Британії

Вже незабаром День Святого Миколая, якого найбільше чекають діти. Днями керівництво Відділення НОК України у Львівській області долучилося до акції, що має на меті зігріти теплом та турботою дітей найбільш вразливих категорій – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Голова Відділення Юрій Турянський та його заступниця – відповідальна секретар Відділення Оксана Вацеба відвідали «Центр опіки сиріт» у Львові, де разом із отцем Романом Прокопцем обговорили шляхи подальшої співпраці.

Довідково: «Центр опіки сиріт» підтримує сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у дитячих будинках, інтернатах, ліцеях тощо. Загалом охоплює дітей у 17 закладах. Благодійні проєкти організації покликані дати дітям-сиротам необхідні для самостійного життя навички, допомогти знайти себе і своє місце в суспільстві. Так був створений футбольний турнір для сиріт та ФК «Копа». Цей футбольний клуб - дворазовий володар Кубку Світу 2018 та 2019 Hope for Mundial.

Командою Центру вже багато зроблено для відновлення будівлі у м. Львові по вул. Тараса Бобанича, 7 й, а також є грандіозні плани продовження розвитку спортивної складової виховання українських дітей та унікальної капітальної реконструкції приміщення Храму Святого Миколая.

Під час зустрічі якраз і було обговорено, як Відділення НОК України у Львівській області може сприяти залученню дітей, які залишились без батьківської опіки, до занять руховою активністю та спортом, до знайомства з олімпійським рухом.

Крім того, за сприяння почесного президента регбійного клубу «Сокіл» – Львів, члена комісії НОК України «Закордонне українство» Івана Ревка та одного із найтитулованіших представників регбійної спільноти Львівщини, багаторічного тренера РК «Сокіл» Юрія Грабовського представники олімпійської громади Львівщини привезли для дітей, якими опікується Центр опіки сиріт, дитячі речі, що зібрала та передала громада Ковентрі (Велика Британія).

Медіа