На Чернігівщині підбили підсумки діяльності олімпійського осередку за 2023 рік
11 Грудня 2023 Поділитися
На Чернігівщині підбили підсумки діяльності олімпійського осередку за 2023 рік

Днями у Чернігові у змішаному форматі відбулась чергова асамблея Відділення НОК України в Чернігівській області. Модераторами заходу виступили: голова Відділення Ніна Лемеш, її перша заступниця Олена Костевич та заступниця Марія Родікова.

Участь в асамблеї взяли: народний депутат України Сергій Гривко, голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко, члени Відділення, представники обласних федерацій з олімпійських видів спорту, олімпійці Чернігівщини, суб’єкти олімпійського руху та журналісти.

На порядку денному було кілька питань:

  • Звіт про діяльність громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області» за період з грудня 2022 року по листопад 2023 року;
  • Звіт ревізійної комісії громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області» за період з грудня 2022 року по листопад 2023 року;
  • Про затвердження поточного кошторису грошових доходів та витрат Відділення НОК України в Чернігівській області за 11 місяців 2023 року та план бюджету на 2024 рік.

У рамках засідання керівництво Відділення НОК України та обласної ради відзначило Почесними грамотами й Подяками Чернігівської обласної ради, а також Дипломами Відділення 30 спортсменів та 29 тренерів, які у 2023 році вибороли медалі на міжнародних змаганнях.

Нагороди отримали також журналісти й фотографи-професіонали, аматори та юні учасники І етапу Всеукраїнського конкурсу спортивних журналістів «Олімпійська Україна».

Медіа