#OlympicLab об’єднав спорт та екологію
12 Грудня 2023 Поділитися
#OlympicLab об’єднав спорт та екологію

Вже не вперше Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід для дітей та молоді #OlympicLab збирає на Рівненщині вихованців дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю. Цього разу на зустріч із дітьми завітали титуловані спортсмени: учасниця ХХХІ літніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, переможниця міжнародних змагань з марафонського бігу, майстер спорту України міжнародного класу Світлана Станко та заслужений майстер спорту України з футболу, дворазовий чемпіон та срібний призер Паралімпійських ігор Ігор Косенко.

Зустріч була присвячена екологічній темі та Всесвітньому дню футболу.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова обласного Відділення НОК України, директор комунального закладу «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради Микола Петренчук. Він розповів про ідею проєкту #OlympicLab, що впроваджує НОК України, та наголосив на важливості зустрічі: «Тема екології завжди була і залишається актуальною. Спортсмени ніколи не стояли осторонь, і, як правило, завжди були частиною екологічного руху. Гарним прикладом у цьому стане досвід провідних спортсменів Рівненщини, які сьогодні, не дивлячись на свою зайнятість, знайшли час для цієї зустрічі», - сказав він.

Після невеликої лекції про роль екології в міжнародному спортивному русі зустріч продовжилась тематичною вікториною. Тут кожен міг не лише перевірити свої знання на екологічну та спортивну тематику, а й за правильні відповіді отримати олімпійські сувеніри.

Фінальною частиною заходу став фестиваль із настільного футболу, присвячений Всесвітньому дню футболу. У неформальній обстановці діти поспілкувались із відомими спортсменами, почули від них корисні настанови та відкрили для себе новий вид активного дозвілля. Найкращі команди були відзначені нагородами від організаторів. А всі учасники «Олімпійського екомодуля» отримали брендовану сувенірну атрибутику проєкту та, звичайно, масу позитивних емоцій.

Захід відбувся за ініціативи Відділення НОК України в Рівненській області та при підтримці комунальних закладів «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» та «Дитячо-юнацька спортивна школа осіб з інвалідністю».

Медіа