Роман Щербатюк – кращий спортсмен листопада на Черкащині-2023
13 Грудня 2023 Поділитися
Роман Щербатюк – кращий спортсмен листопада на Черкащині-2023

На Черкащині продовжують відзначати здобутки спортсменів на всеукраїнській та міжнародних аренах у межах номінації «Кращий спортсмен місяця». За підсумками листопада на цю нагороду претендували три спортсмени: боксерки Кароліна Махно та Анастасія Ковальчук, а також кікбоксер Роман Щербатюк. Саме йому Експертна комісія при Відділенні НОК України в Черкаській області й віддала перевагу.

Тож кращим спортсменом листопада на Черкащині-2023 став Роман Щербатюк. Спортсмена та його тренера – Юрія Зубова олімпійський осередок відзначить грошовою премією.

Детальніше про результати виступів спортсменів – номінантів на звання «Кращий спортсмен місяця»:

Заслужений майстер спорту України Роман Щербатюк став учасником чемпіонату світу з кікбоксингу WAKO, що проходив у місті Албуфейра (Португалія). Він виборов перемогу у розділі К1 +91 кг. Загалом набрав 3000 очок. Тренує спортсмена Юрій Зубов.

Майстер спорту України міжнародного класу Кароліна Махно взяла участь у чемпіонаті України з боксу, що відбувся у Львові 20-25 листопада. Спортсменка посіла переможне перше місце серед жінок у ваговій категорії до 75 кг. Її результат – 300 очок. Тренує Кароліну Андрій Мальований.

Майстер спорту України міжнародного класу Анастасія Ковальчук також під час участі на чемпіонаті України з боксу у Львові здобула «золото» змагань серед жінок у ваговій категорії 54 кг. Результат – 300 очок. Тренер спортсменки – Віктор Петріченко.

Медіа