На Київщині відбувся чемпіонат з художньої гімнастики, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Володимира Баженкова
04 Грудня 2023 Поділитися
На Київщині відбувся чемпіонат з художньої гімнастики, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Володимира Баженкова

З 29 листопада по 2 грудня 2023 року в приміщенні спортивного комплексу комунального закладу Білоцерківської міської ради ДЮСШ «Юність» проходив чемпіонат громадської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» з художньої гімнастики, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Володимира Баженкова.

Змагання відбулись за підтримки Національного олімпійського комітету України, Міністерства молоді та спорту України, Федерації гімнастики України, фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» та Білоцерківської ДЮСШ «Юність».

Участь в урочистому відкритті змагань взяв заступник голови ФСТ «Спартак» Григорій Верзун.

У чемпіонаті взяли участь команди Волинської, Київської, Полтавської, Харківської областей, міста Києва, та ДЮСШ «Юність» м. Білої Церкви. 6 команд, понад 150 гімнасток із різних куточків України змагались за програмою майстрів спорту, кандидатів у майстри спорту І, ІІ, та ІІІ розрядів в особистій програмі та групових вправах.

Головним суддею змагань була суддя національної категорії Ірина Масликова. Змагання проходили згідно з вимогами військового стану, без глядачів та з незапланованими зупинками у зв’язку з оголошеними повітряними тривогами.

Учасники змагань виборювали медалі у різних вікових групах із багатоборства, фінальних вправ (програма МС, КМС), групових вправах та фінальних групових вправах (програма МС, КМС, І, ІІ, ІІІ розрядів).

Звання чемпіонок у багатоборстві вибороли: Діана Граділь (ІІІ розряд, Волинська обл.), Орина Кайдалова (ІІ розряд, Харківська обл.), Віолетта Бабаєва (І розряд, Харківська обл.), Ганна Стеніна (І розряд, Харківська обл.), Віталіна Афанасьєва (КМС, Харківська обл.), Поліна Філімонова (МС, Волинська обл.).

Переможці з багатоборства у групових вправах:

ІІІ розряд: І місце – Волинська обл., ІІ місце – Харківська обл., ІІІ місце – м.Біла Церква;

ІІ розряд: І місце – Харківська обл., ІІ місце – Волинська обл., ІІІ місце – Київська обл.;

І розряд: І місце – Харківська обл., ІІ місце – Волинська обл.;

КМС: І місце – Волинська обл., ІІ місце – Київська обл., ІІІ місце – м. Біла Церква.

МС: І місце – Волинська обл.

Крім того, були визначені переможці серед гімнасток, які виконували вправи за програмою майстрів спорту, кандидатів у майстри спорту, ІІІ,  ІІ та  І розряду: вправи з обручем, з м’ячем, з булавами, зі стрічкою, зі скакалками.

Чемпіонат пройшов у домашній атмосфері завдяки турботливим господарям змагань – тренерам та працівникам дитячо-юнацької спортивної школи «Юність», та спонсорській допомозі команди PROSTO-smachno, яка протягом чотирьох днів двічі на день годувала команди гостей Білої Церкви смачними стравами.

Медіа