«Do Like Olympians» із провідною легкоатлеткою Донеччини Вікторією Ткачук
07 Грудня 2023 Поділитися
«Do Like Olympians» із провідною легкоатлеткою Донеччини Вікторією Ткачук

Регіональний олімпійський осередок Донеччини 6 грудня провів захід у рамках Всеукраїнського проєкту серед дітей та молоді #DoLikeOlympians, ініціатором якого є Національний олімпійський комітет України.

У режимі онлайн 33 учні загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Покровської міської ради зустрілися з провідною легкоатлеткою Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Вікторією Ткачук – майстром спорту України міжнародного класу, срібною призеркою чемпіонату Європи 2022 року з бігу на 400 м з бар’єрами, учасницею Олімпійських ігор 2016 року, фіналісткою Олімпійських ігор-2020, володаркою ліцензії на участь у Олімпійських іграх-2024.

Вікторія розповіла школярам про свої перші кроки в спорті та найвищі здобутки на міжнародній арені, про стосунки з батьками і про те, як вчилась у школі, та що її мотивує на нові досягнення. Вона поділилася власним досвідом, як досягати поставлених цілей і не здаватися у важкі періоди. Хлопці й дівчата почули від багаторазової чемпіонки та рекордсменки України цікаву інформацію про історію, символи Олімпійських ігор та олімпійські цінності, якими є повага, дружба, натхнення, рівність, досконалість, сміливість, завзятість.

Титулована спортсменка разом із вчителькою фізичної культури Покровської ЗОШ № 2 Юлією Сухомлиновою подарували школярам заряд енергії та бадьорості, провівши запальну руханку та спортивно-патріотичний челендж з нагоди Дня Збройних Сил України.

Під час спілкування з дітьми Вікторія Ткачук наголосила, що регулярні заняття фізичною активністю та здоровий спосіб життя є запорукою міцного здоров’я й гарного самопочуття, побажавши малечі якомога більше радісних миттєвостей.

До заходу також долучилися: представниця Відділення НОК України в Донецькій області Каріна Ваноян, директорка Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Тетяна Попова, її заступниця Валентина Макогон і вчитель фізичної культури цього закладу Наталія Дереча.

 

Медіа