#DoLikeOlympians об’єднав студентів, викладачів, батьків та абітурієнтів ІФКЕП
05 Грудня 2023 Поділитися
#DoLikeOlympians об’єднав студентів, викладачів, батьків та абітурієнтів ІФКЕП

Цього тижня велика і дружна сім’я Ірпінського фахового коледжу економіки та права святкує 26 років з дня створення. З цього приводу 5 грудня у виші відбулися традиційні спортивні змагання за підтримки Відділення НОК України в Київській області у межах Всеукраїнського проекту НОК України #DoLikeOlympians.

Це спортивне свято стало вже традиційним і проводиться щороку. Цього року участь у заході взяли студенти, викладачі, а ще батьки студентів та майбутні абітурієнти – учні 9-х класів шкіл Ірпеня.

Проводив спортивно-розважальну програму викладач фізичного виховання, член Відділення НОК України в Київській області Віктор Гулай. Оцінювало команди вельмишановне журі, від якого прозвучало багато теплих слів, побажань та привітань: директор коледжу Оксана Пілевич, голова Відділення НОК України в Київській області Ігор Малинський, випускник коледжу, помічник судді Окружного адміністративного суду міста Києва Микита Кириллов, голова студентського парламенту коледжу Аміна Гаврилюк.

Свято пройшло в атмосфері взаєморозуміння, взаємодопомоги й доброти. Всі учасники долучилися до креативних різноманітних конкурсів, які ще більше згуртували команди.

Переможцями стала команда студентів. Почесне ІІ місце розділили команди батьків та викладачів. ІІІ місце зайняла команда наймолодших – майбутніх абітурієнтів.

Члени всіх команд отримали не тільки задоволення від спортивного свята, а й були нагороджені грамотами та отримали солодкі призи та атрибутику від НОК України. Проєкт НОК України #DolikeOlympians об’єднує людей, зміцнює їх здоров’я, характер, дух.

Медіа