Відділення НОК України в м. Горішні Плавні підсумувало здобутки 2023 року
18 Грудня 2023 Поділитися
Відділення НОК України в м. Горішні Плавні підсумувало здобутки 2023 року

Під головуванням Дмитра Бикова відбулося звітне засідання Виконавчого комітету Відділення НОК України в Горішніх Плавнях.

У вступній промові міський голова, голова Відділення НОК України в Горішніх Плавнях Дмитро Биков наголосив на досягненнях та викликах, з якими зіткнулась спортивна спільнота протягом року, розповів про успіхи спортсменів на різних рівнях змагань і підкреслив важливість підтримки їхнього розвитку.

Керівник олімпійського осередку також розповів про плани щодо покращення інфраструктури для тренувань та заохочення місцевого населення до здорового способу життя через спорт. Дмитро Биков подякував усім партнерам Відділення за підтримку та сприяння в розвитку спорту в громаді.

Заступник Виконавчого директора Євгеній Михасьов поінформував про спортивно-масові заходи, проведені Відділенням НОК України в Горішніх Плавнях та ГО «Міська олімпійська спілка» протягом 2023 року.

Оксана Ліщенко – член ревізійної комісії, зачитала звіт ревізійної комісії про використання коштів протягом 2023 року.

Після обговорення було затверджено штатний розпис Відділення на 2024 рік. На завершення засідання були прийняті рішення щодо подальших кроків у розвитку спортивного руху в Горішніх Плавнях, у тому числі плани на майбутнє та заходи з популяризації олімпійського руху та залучення до спорту молоді.

Медіа