Олімпійський осередок Донеччини уклав меморандум про співпрацю із SBC Ukraine
20 Грудня 2023 Поділитися
Олімпійський осередок Донеччини уклав меморандум про співпрацю із SBC Ukraine

19 грудня Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області уклало меморандум про співпрацю зі «Sport&Business Club Ukraine». Підписи під документом поставили директор Громадської організації «Українські Спортивні Ініціативи», генеральний директор «SBC Україна» Олексій Брага та представниця олімпійського осередку Донеччини Каріна Ваноян.

Завдяки спільним ініціативам «Sport&Business Club Ukraine» та Відділення НОК України в Донецькій області у 2023 році вже відбулося кілька заходів за участі провідних спортсменів Донеччини та дітей, які стали вимушеними переселенцями через російське воєнне вторгнення на територію України. Наприклад, у такому партнерстві було проведено масштабний Олімпійський урок і захід «Роби, як олімпійці».

SPORT&BUSINESS CLUB Ukraine – це платформа, яка об'єднує спортивні організації та менеджмент із бізнесом для спілкування, комунікації, обміну досвідом та створення спільних проєктів, а також розвитку спортивних подій в Україні. Під час зустрічей спікери обговорюють нові підходи до розвитку та популяризації спорту в Україні на прикладах успішних світових та європейських кейсів, а також діляться своїми напрацюваннями й досвідом у сфері спортивного маркетингу та бізнесу.

Нещодавно «Sport&Business Club Україна» виповнилося 4 роки. Олімпійська родина Донеччини щиро дякує своїм друзям за співпрацю й бажає якомога більше цікавих ідей та успішного їх втілення в життя! Нехай постійно збільшується і зміцнюється команда однодумців!

Медіа