На Вінниччині визначили кращих спортсменів за три місяці
20 Грудня 2023 Поділитися
На Вінниччині визначили кращих спортсменів за три місяці

Днями відбулося останнє у 2023 році засідання Експертної комісії Відділення НОК України у Вінницькій області, яке визначило кращих спортсменів області за останні 3 місяці.

Виконком Відділення підтримав рішення комісії за проголосував за нагородження переможців конкурсу «Кращий спортсмен місяця» грошовими преміями, пам’ятними нагородами та сувенірною продукцію із символікою обласного Відділення НОК.

Отож, за рішенням Відділення НОК України у Вінницькій області:

кращим спортсменом жовтня 2023 року став Важа Даіаурі – переможець чемпіонату світу з сумо у ваговій категорії до 115 кг;

кращим спортсменом листопада 2023 року – Ігор Бичков – чемпіон України з греко-римської боротьби;

кращим спортсменом грудня 2023 року визнано Софію Оленич – срібну призерку чемпіонату Європи серед спортсменів з порушенням слуху (виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу у вправі ПП-міх змішана вправа – стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів; у вправі ПП-3 – стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів, 60 пострілів –  спортсменка посіла 4 місце і виконала норматив майстра спорту).

Вітаємо переможців конкурсу, які своїми здобутками примножують спортивну славу рідної Вінниччини! Які своїм прикладом популяризують спорт та здоровий спосіб життя. Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Медіа